Kované záhradné náradie

Záhradné nožnice

TOP predajca Záhradné náradie

Výrobca záhradného náradia v záhrade s náradím

Ručne kované záhradné náradie od spoločnosti Krumpholz 1799

Rodina Krumpholzovcov kuje kvalitné lesnícke a záhradné náradie v kladive Guttenberg v Horných Frankoch. Kováreň bola založená v stredoveku a má vlastnú vodnú elektráreň na výrobu energie. Vyrobená energia sa používa na podporu prevádzky veľkých kovacích pecí a kovacích kladív.

Kováčsku dielňu získal v roku 1799 Johann David Krumpholz a odovzdával ju z generácie na generáciu. Šiesta, siedma a ôsma generácia teraz žijú a pracujú spoločne v spoločnosti Guttenberger Hammer. Vďaka stáročným skúsenostiam tu vznikajú skutočné majstrovské diela pre záhradnícke a lesnícke práce. Kované záhradné náradie od spoločnosti Krumpholz. Udržateľné záhradné náradie vysokej kvality.

Záhradné náradie Krumpholz so zárukou najlepšej ceny.


Záhradné nožnice, nožnice na konáre a príslušenstvo Original LÖWE

Pôvodná spoločnosť LÖWE je severonemecká kováčska dielňa, ktorej história siaha až k Waltherovi Schröderovi, ktorý v roku 1923 vynašiel kovadlinkové nožnice a požiadal o patent. Dnes spoločnosť riadi Randolph Schröder, vnuk Walthera Schrödera.

Spoločnosť LÖWE Original je lídrom v oblasti vysokokvalitných kovadlinkových nožníc. Tieto nožnice majú oproti známym obtokovým nožniciam niekoľko výhod. Pri kovadlinkových nožniciach čepeľ prechádza cez strihaný materiál ťahovým rezom. Tým sa znižuje sila potrebná na rezanie.

Ďalšou výhodou nožníc LÖWE je perfektná ponuka náhradných dielov a jednoduchá a lacná vymeniteľnosť dielov. Najlepší rezný výkon pri nepretržitom používaní.

Naše odporúčanie, ak si chcete kúpiť záhradné nožnice.

Originálne záhradné náradie LÖWE so zárukou najlepšej ceny.


Záhradné nožnice a vyvetvovacia píla od spoločnosti Berger

Profesionálne záhradné nožnice, nožnice na konáre a nožnice na konáre od výrobcu náradia Julius Berger. Spoločnosť, ktorú v roku 1918 založil wuppertalský podnikateľ Julius Berger, kuje vysokokvalitné záhradné náradie od roku 1930. Stále tradičným spôsobom, ale s najmodernejšími strojmi. Nástroje sú vyrobené z vysokokvalitnej ocele a viacstupňovým presným brúsením sú nabrúsené na veľmi vysokú a dlhotrvajúcu ostrosť. Čepele, pílové kotúče a mnohé jednotlivé diely možno vymeniť samostatne. Spoločnosť je od svojho založenia rodinným podnikom a v súčasnosti ju riadia súrodenci Ina a Julius Bergerovci.

Obľúbená značka záhradníkov a krajinárov. Nástroje najlepšej kvality a ergonomického dizajnu

Záhradné náradie Berger so zárukou najlepšej ceny.


Záhradnícke nožnice a záhradnícky nôž od Roberta Klaasa

Vysokokvalitné nožnice na konáre a záhradnícke nožnice od výrobcu nožov Robert Klaas zo Solingenu. Spoločnosť Robert Klaas vyrába a montuje nožnice a nože v Solingene od roku 1834. Spoločnosť je od svojho založenia rodinným podnikom a v súčasnosti ju riadia bratia Guido a Ernst Jürgen Schiesenovci.

Výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou. Použitie uhlíkovej ocele, ktorá je menej krehká ako nehrdzavejúca oceľ, umožňuje dosiahnuť mimoriadne vysoký stupeň ostrosti.

Záhradné náradie Robert Klaas so zárukou najlepšej ceny.


werkzeug-garten.de

Internetový obchod Holz-Jaeger UG (haftungsbeschränkt)