Vysokokvalitné kuchárske nože a príslušenstvo

Güde Solingen – ostré nože od roku 1910

Güde Kochmesser

Kuchárske nože Güde sa kujú ručne v malých množstvách. Čepele série Alpha sú vyrobené z kovanej chróm-vanádium-molybdénovej nožiarskej ocele. Každý nôž sa opracováva ručne v 40 krokoch. Nože sú z nehrdzavejúcej ocele, kalené ľadom a ručne brúsené. Nepatria do umývačky riadu.

Rukoväte sú k dispozícii z dubového dreva barrique (vyrobené z viac ako 80-ročných dubových sudov na víno z Francúzska), jemného orechového dreva, olivového dreva s výraznou kresbou, zamatového hruškového dreva alebo čierneho dreva hosta, ktoré je schválené aj na použitie v gastronómii.

K vysokokvalitným nožom od spoločnosti Güde si u nás môžete zaobstarať aj príslušenstvo, bloky na nože a brúsky na nože.

Nože Nesmuk – forma a funkčnosť v dokonalej ostrosti

geschmiedete Messer Nesmuk

Spoločnosť NESMUK vyvíja a vyrába nože s najvyššou možnou ostrosťou, pričom používa ocele, materiály a technológie, ktoré sa v nožiarskom priemysle doteraz nepoužívali. Každý nôž Nesmuk je preto hmatateľným záväzkom k inovácii a dokonalosti: Made in Germany, created for eternity.

Dlhodobý vývoj výrobkov Nesmuk je dôsledkom nekompromisných požiadaviek na kvalitu, dôraz na detail a funkčnosť.

Bezchybne kované nože pre najvyššie nároky. Kuchárske nože Nesmuk sú najostrejšie výrobky na pomedzí remeselnej zručnosti a umenia.

K vysokokvalitným nožom Nesmuk si u nás môžete zaobstarať aj príslušenstvo, bloky na nože a brúsky na nože.

TOP predajca